Co všechno Vám můžeme nabídnout?

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

Výběr firemního vína

Výběr správného vína je velice důležitý. Nevíte, zda je správnou volbou víno suché, sladké, bílé, červené, lehké, svěží nebo plné a tělnaté? Rádi Vám pomůžeme vybrat víno šité přesně na míru podle vašich představ. Ať už se jedná o víno pro Vaše obchodní partnery, dárek pro Vaše firemní spolupracovníky nebo víno vhodné pro Vaše firemní večírky. V naší nabídce najdete vína jak od moravských vinařů, tak i velmi kvalitní vína z Itálie. Klikněte na fotografii vlevo pro větší náhled vybraných referencí.

 

Víno s Vaší vlastní etiketou nebo visačkou

Na základě vašich požadavků, barevného rozvržení loga a firemní identity připraví náš grafik několik návrhů etiket, či závěsných visaček. Doladíme každý detail Vámi zvoleného designu firemní etikety k Vaší spokojenosti, zapracujeme všechny Vaše připomínky, vytiskneme a nalepíme etikety na lahev. Finální lahve s Vaší etiketou Vám dodáme kamkoliv v ČR. Klikněte na fotografii vlevo pro větší náhled vybraných referencí.

 

Obaly, dřevěné přepravky a dárková balení

Reklamní a firemní vína standardně dodáváme v krabicích určených na přepravu vína. Na Vaše přání zajistíme potisk těchto krabic a také dodáme a potiskneme dárkové papírové tašky na víno, dřevěné přepravky nebo bedýnky. Klikněte na fotografii vlevo pro větší náhled vybraných referencí.

 

Dárkové balíčky

Nově jsme pro Vás připravili dárkové balíčky. Určitě se nám podaří připravit něco pro každý rozpočet. Pokud budete chtít v balíčku něco speciálního, klidně se na nás obraťte, vyjdeme Vám maximálně vstříc. Balíčky nabízíme bez vína - to si u nás můžete vybrat sami podle svých představ, chutí a také rozpočtu.

 

V případě zájmu nás kontaktujte

Kontaktujte nás